dhk40
maandag 3 april 2017
Zubin blog: Što obući na posao?/ What to wear to work?
Dobra kombinacija, senf-boja (neznam kako bi je nazvala) i siva. Lijepo ti pristaje :-)
Zubin blog: Što obući na posao?/ What to wear to work?
1 opmerking:
dhk40
3 april 2017 om 15:14
Dobra kombinacija, senf-boja (neznam kako bi je nazvala) i siva. Lijepo ti pristaje :-)
Beantwoorden
Verwijderen
Reacties
Beantwoorden
Reactie toevoegen
Meer laden...
Oudere post
Homepage
Abonneren op:
Reacties posten (Atom)
Dobra kombinacija, senf-boja (neznam kako bi je nazvala) i siva. Lijepo ti pristaje :-)
BeantwoordenVerwijderen