maandag 3 april 2017

Zubin blog: Što obući na posao?/ What to wear to work?

Dobra kombinacija, senf-boja (neznam kako bi je nazvala) i siva. Lijepo ti pristaje :-)

Zubin blog: Što obući na posao?/ What to wear to work?

1 opmerking:

  1. Dobra kombinacija, senf-boja (neznam kako bi je nazvala) i siva. Lijepo ti pristaje :-)

    BeantwoordenVerwijderen