donderdag 20 maart 2014
maandag 3 maart 2014
Da vidimo šta danas ima u cekeru: Život i tako te stvari
E neka si se bas javila, falila si nam sa svojim postovima!
Post mi se jako svidja, jer prepoznajem ta stanja, razmisljanja, cokoladu pa opet cokoladu, koljeno (pocesto upala hrskavice) ... cak i bol u preponi (moj muz to zove "stresna petobanka" i vjerovatno je u pravu).
Na srecu, sva stanja prolaze, tako da ce proci i ovo stanje. Imas neki plan i to je jako dobro.
Jedva cekam da procitam post o planovima za selidbu!
Post mi se jako svidja, jer prepoznajem ta stanja, razmisljanja, cokoladu pa opet cokoladu, koljeno (pocesto upala hrskavice) ... cak i bol u preponi (moj muz to zove "stresna petobanka" i vjerovatno je u pravu).
Na srecu, sva stanja prolaze, tako da ce proci i ovo stanje. Imas neki plan i to je jako dobro.
Jedva cekam da procitam post o planovima za selidbu!
Abonneren op:
Posts (Atom)